canada goosecanada goosecanada goose  

canada goosecanada goosecanada goose  

goose canada  canada goose  

canada goose outlet  our website  

cheap canada goose  our website  

Соціальна допомога — один з основних шляхів державної підтримки малозабезпечених верств населення. Окремої уваги потребують сім’ї з дітьми. Адже під час кризи виховати та підняти на ноги одну дитину складно, а якщо їх троє або четверо, це потребує багато зусиль батьків, а також держави. А якщо малюки ростуть у неповній сім’ї, соціальна допомога вкрай потрібна.

Для підтримки неповнолітніх громадян в Україні існує шість видів соціальних виплат. Серед них допомога у зв’язку з вагітністю та пологами, після народження дитини. Кошти виплачують на дітей одиноким матерям і малозабезпеченим сім’ям. Окремо допомогу отримують діти, над якими встановлено опіку і піклування, і неповнолітні, батьки яких ухиляються від сплати аліментів. На законодавчому рівні це врегульовано Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. № 250 (зі змінами) «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» та іншими нормативно-правовими актами.

Урядовці активно працюють над пошуком нових підходів для підтримки майбутнього покоління українців. Так, 8 лютого 2017 року відбулася зустріч заступника міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергія Устименка з представниками Всесвітнього дитячого фонду (Швеція), під час якої було обговорено питання захисту прав дітей-сиріт, дітей — внутрішньо переміщених осіб, а також дітей, батьки яких опинились у скрутному становищі. Сергій Устименко наголосив canada goose down skirt https://www.goedkopeparka.nl Canada Goose expedition parka outlet fake, що в Україні триває реформа деінституціалізації, в межах якої буде впроваджено механізм патронатних сімей. Патронат являє собою тимчасовий догляд за дітьми, які цього потребують. Нововведення допоможе дітям уникнути перебування в інтернатах. Державним бюджетом вже передбачено фінансове забезпечення більш ніж 154 таких родин. Перші патронатні сім’ї в нашій країні вже створено, в них тимчасово влаштовано понад 90 дітей.

За повідомленням управління взаємодії з громадськістю Урядового контактного центру, в період з початку 2016 року і досі на урядову «гарячу лінію» надійшло понад 97 500 звернень, що стосуються отримання соціальних виплат. Лише в цьому році таких звернень зареєстровано майже 5000.

Малозабезпечених громадян турбують умови отримання виплат, їх призначення, порядок нарахування, переведення у зв’язку зі зміною місця проживання, невиплата або затримка виплати, а також підвищення розміру допомоги. Найчастіше з цього приводу зверталися жителі Херсонської, Одеської, Дніпропетровської, Донецької та Харківської областей.

За період з 6 по 12 лютого 2017 року на урядову «гарячу лінію» надійшло 56 474 дзвінків, а також 862 звернення зареєстровано через інтернет.

Громадяни можуть отримати відповідь, роз’яснення чи довідкову інформацію, звернувшись на урядову «гарячу лінію» за скороченим номером телефону 1545 у цілодобовому режимі та безкоштовно зі стаціонарних і телефонів мобільних операторів (Київстар, Vodafone Україна, Lifecell).

canada goose Для підприємців діє «гаряча лінія» за номером: 0-800-503-045.

canada goose Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії»: +38(044)284-19-15.

canada goose Оформити звернення можна також через веб-сайт Урядового контактного центру за адресою: www.ukc.gov.ua

Електронний ресурс. – Джерело доступу : http://ukurier.gov.ua/uk/articles/simyi-z-ditmi-potrebuyut-vchasnih-socialnih-viplat/